Sekite mus


Visos mūsų parduodamos prekės yra Lietuvoje, todėl pirkėjui užtikriname itin greitą pristatymą.

Jūsų įsigytas prekes pristatysime TIK už 2 !

Perkant prekių už 50€ pristatymas NEMOKAMAS!
ajaxaddtocartsite.jpg

1. Ši privatumo politika nustato asmens duomenų, gautų per internetinę parduotuvę www.fyd.lt (toliau: „Internetinė parduotuvė“), tvarkymo taisykles. 

2. Parduotuvės savininkas ir duomenų administratorius tuo pačiu metu yra MB ,,Fydas Lt", įm.kodas: 305143400. Registruota buveinė yra Kuncų g. 11-22, Klaipėda

3. MB „Fydas Lt“ per internetinę parduotuvę surinkti asmens duomenys tvarkomi pagal 2016 m. Balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 dėl asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių asmenų judėjimo. duomenis ir panaikinančią Direktyvą 95/46 / EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas), dar vadinamą GDPR. 

4. MB „Fydas Lt“ ypač rūpinasi internetinių parduotuvių lankytojų privatumu.

Tvarkomų duomenų rūšis, tikslai ir teisinis pagrindas 

1. MB „Fydas Lt“ renka informaciją apie fizinius asmenis, atliekančius teisinius sandorius, tiesiogiai nesusijusius su jų veikla, fizinius asmenis, vykdančius verslo ar profesinę veiklą savo vardu, ir fizinius asmenis, atstovaujančius juridiniams asmenims ar organizaciniams vienetams, kurie nėra juridiniai asmenys, kuriems įstatymai suteikia teisnumą, toliau kartu vadinami Klientai. 

2. Klientų asmens duomenys renkami: a) užsakymo pateikimas internetinėje parduotuvėje, kad būtų įvykdyta pirkimo-pardavimo sutartis. Teisinis pagrindas: būtinybė vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį (GDPR 6 straipsnio 1 dalies b punktas);  b) naudojantis kontaktinės formos paslauga internetinėje parduotuvėje, kad sutartis būtų vykdoma elektroniniu būdu. Teisinis pagrindas: būtinybė įvykdyti kontaktinės formos paslaugos teikimo sutartį (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas).

3. Registruodamas sąskaitą internetinėje parduotuvėje, Klientas pateikia: 

a). el. pašto adresas; 

b). adreso duomenys: 

c). pašto kodas ir miestas; 

d). gatvė su namo / buto numeriu. 

e). vardas ir pavardė; 

f). telefono numeris. 

4. Registruodamas sąskaitą internetinėje parduotuvėje, Klientas savarankiškai nustato individualų slaptažodį, norėdamas pasiekti savo sąskaitą. Klientas gali pakeisti slaptažodį vėliau, aprašytomis sąlygomis. 

5. Pateikdamas užsakymą internetinėje parduotuvėje, Klientas pateikia šiuos duomenis: 

a). el. pašto adresas; 

b). adreso duomenys: 

c). pašto kodas ir miestas; 

d). gatvė su namo / buto numeriu. 

e). vardas ir pavardė; 

f). telefono numeris. 

6. Verslininkų atveju pirmiau minėta duomenų apimtis papildomai išplėsta: 

a). verslininko įmonė; 

b). mokesčių mokėtojo kodas. 

7. Naudodamasis kontaktinės formos paslauga, Klientas pateikia šiuos duomenis: 

a). el. pašto adresas; 

b). vardas ir pavardė.

Naudojantis Parduotuvės svetaine, gali būti atsisiųsta papildoma informacija, visų pirma: kliento kompiuteriui priskirtas IP adresas arba interneto tiekėjo išorinis IP adresas, domeno vardas, naršyklės tipas, prieigos laikas, operacinės sistemos tipas. 

9. Naršymo duomenys taip pat gali būti renkami iš klientų, įskaitant informaciją apie nuorodas ir nuorodas, kuriose jie nusprendžia spustelėti, ar kitą internetinėje parduotuvėje vykdomą veiklą. Teisinis pagrindas - teisėtas interesas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas), sudarytas iš palengvinimo naudotis elektroninėmis paslaugomis ir pagerinti šių paslaugų funkcionalumą. 

10. Norint nustatyti, ištirti ir vykdyti pretenzijas, kai kurie Kliento pateikti asmens duomenys gali būti tvarkomi naudojantis internetinės parduotuvės funkcijomis, pavyzdžiui: vardas, pavardė, duomenys apie paslaugų naudojimą, jei pretenzijos kyla dėl to, kaip Klientas naudojasi paslaugos, kiti duomenys, būtini ieškinio egzistavimui įrodyti, įskaitant patirtos žalos dydį. Teisinis pagrindas - teisėtas interesas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas), susidedantis iš ieškinių nustatymo, vykdymo ir vykdymo bei gynybos nuo ieškinių bylose teismuose ir kitose valstybės institucijose. 

11. Asmens duomenų perdavimas MB „Fydas Lt“ yra savanoriškas, susijęs su sudarytomis pardavimo sutartimis ar paslaugų teikimu per Parduotuvės svetainę, su išlyga, tačiau registracijos procese nepateikus duomenų, nurodytų formose, registracija trukdoma registruotis ir susikurti Kliento sąskaitą, ir užsakymo pateikimo neregistruojant Kliento sąskaitos atveju tai trukdys pateikti ir įgyvendinti Kliento užsakymą. 

Slapukų mechanizmas, IP adresas

1. Internetinėje parduotuvėje naudojami nedideli failai, vadinami slapukais. Juos MB„Fydas Lt“ išsaugo asmens, besilankančio internetinėje parduotuvėje, galutiniame įrenginyje, jei tai leidžia interneto naršyklė. Slapuko faile paprastai yra domeno, iš kurio gaunamas, pavadinimas, jo „galiojimo laikas“ ir atskiras, atsitiktinai pasirinktas numeris, identifikuojantis šį failą. Informacija, surinkta naudojant šio tipo failus, padeda pritaikyti MB „Fydas Lt“ siūlomus produktus pagal individualius internetinės parduotuvės lankytojų pageidavimus ir realius poreikius. Jie taip pat leidžia kurti bendrą apsilankymų pristatomuose produktuose internetinėje parduotuvėje statistiką. 

2. MB „Fydas Lt“ naudoja dviejų tipų slapukus:  a) Seanso slapukai: pasibaigus naršyklės seansui arba išjungus kompiuterį, išsaugota informacija ištrinama iš įrenginio atminties. Sesijos slapukų mechanizmas neleidžia rinkti jokių asmens duomenų ar jokios konfidencialios informacijos iš klientų kompiuterių.  b) Nuolatiniai slapukai: jie yra saugomi galutinio kliento įrenginio atmintyje ir lieka ten, kol bus ištrinti arba pasibaigs jų galiojimo laikas. Nuolatinis slapukų mechanizmas neleidžia rinkti jokių asmens duomenų ar jokios konfidencialios informacijos iš klientų kompiuterio. 

3. MB „Fydas Lt“ naudoja savo slapukus tam, kad:  a) kliento tapatybės patvirtinimas internetinėje parduotuvėje ir kliento seanso užtikrinimas internetinėje parduotuvėje (prisijungus), kurio dėka klientas neprivalo iš naujo įvesti prisijungimo vardo ir slaptažodžio kiekviename internetinės parduotuvės puslapyje;  b) analizė ir tyrimai, taip pat auditorijos auditas, visų pirma siekiant sukurti anoniminę statistiką, kuri padėtų suprasti, kaip klientai naudojasi parduotuvės svetaine, o tai leidžia pagerinti jos struktūrą ir turinį.

4. MB „Fydas Lt“ naudoja išorinius slapukus:  a) internetinės parduotuvės populiarinimas naudojantis facebook.com socialiniu tinklu (išorinis slapukų administratorius: JAV įsikūrusi „Facebook Inc.“ arba Airijoje įsikūrusi „Facebook Ireland“);  b) internetinės parduotuvės populiarinimas naudojantis pinterest.com socialinio tinklo paslauga (išorinis slapukų administratorius: „Pinterest, Inc.“, įsikūrusi JAV);  c) bendrų ir anoniminių statinių duomenų rinkimas naudojant „Google Analytics“ analizės įrankius (išorinis slapukų administratorius: „Google Inc.“, įsikūręs JAV);  d) Patikimų sertifikatų nuostatų pristatymas per svetainę reliableregulamin.pl (išorinių slapukų administratorius: Varšuvoje įsikūrusi „Rzetelna Grupa sp.z o.o.“) 

5. Slapukų mechanizmas yra saugus internetinės parduotuvės klientų kompiuteriams. Visų pirma, tokiu būdu virusai ar kita nepageidaujama programinė įranga ar kenkėjiška programinė įranga negali patekti į klientų kompiuterius. Tačiau savo naršyklėse klientai turi galimybę apriboti arba išjungti slapukų prieigą prie kompiuterių. Jei naudosite šią parinktį, internetinę parduotuvę bus galima naudoti, išskyrus funkcijas, kurioms pagal savo pobūdį reikalingi slapukai. 

6. MB „Fydas Lt“ gali rinkti klientų IP adresus. IP adresas yra numeris, kurį interneto paslaugų teikėjas priskyrė internetinės parduotuvės lankytojo kompiuteriui. IP numeris leidžia jums pasiekti internetą. Daugeliu atvejų jis dinamiškai priskiriamas kompiuteriui, t. Y. Jis keičiasi kiekvieną kartą prisijungus prie interneto. IP adresą „Top Trend“ naudoja diagnozuodamas technines serverio problemas, kurdamas statistines analizes (pvz., Nustatydamas, iš kurių regionų įrašome daugiausiai apsilankymų), kaip informaciją, naudingą administruojant ir tobulinant internetinę parduotuvę, taip pat saugumo tikslais ir galimai nustatant serverio apkrovas. , nepageidaujamos automatinės programos, skirtos naršyti internetinės parduotuvės turinyje. 

7. Internetinėje parduotuvėje yra nuorodų ir nuorodų į kitas svetaines. MB „Fydas Lt“ neatsako už jiems taikomas privatumo apsaugos taisykles.

Privatumo politikos pakeitimai

1. Privatumo politika gali pasikeisti, apie kurią MB „Fydas Lt“ informuos klientus prieš 7 dienas.  2. Visus klausimus, susijusius su privatumo politika, siųskite šiuo adresu: labas@fyd.lt 

3. Paskutinio pakeitimo data: 2020 m. Lapkričio 15 d.