Belaidės ausinės su LED ekranu23,99 €
Su mokesčiais Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Greitas prekių pristatymas.

 

Nuolat turime apie 500 prekių

Mūsų ausinės pirmiausia išsiskiria atlikimo kokybe ir funkcionalumu. Puikiai tinka fiziniam krūviui, tokiam kaip bėgimas, važinėjimas dviračiu, sporto salė, bet ir atsipalaiduoti namuose ar važiuoti į darbą, mokyklą. Mažas komplekto dydis užtikrins visišką mobilumą fizinio aktyvumo metu, o talpus „powerbank “ bet kuriuo metu veiksmingai įkraus mūsų rinkinį.

Pagrindinės savybės:

- „Bluetooth“ 5.0

- atsparus vandeniui

- įmontuotas ekranas

- dėklas su talpiu POWERBANK

- ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas

- aukšta garso kokybė

- stiprus BASS

- lietimo mygtukai

Naujasis M serijos 2020 metų modelis

 

,,Bluetooth 5.0”

Mes siūlome ausines, kurios jungiamos prie įrenginio naudojant „BLUETOOTH 5.0“ technologiją, kurios dėka esame tikri dėl stabilios jungties. Dėl šios modernios „bluetooth 5.0“ technologijos mūsų ryšys yra stabilesnis, o prietaiso energijos sąnaudos yra dvigubai mažesnės. Ausinės belaidžiu būdu jungiasi prie muzikos skleidžiančio įrenginio ir automatiškai viena su kita,  jungtis labai paprasta.

 

Powerbank + ekranas

Ausinių dėklas turi įmontuotą „POWERBANK 1500 mah“, kad įdėjus ausines į dėklą jos būtų automatiškai įkraunamos. Dėl įmontuoto galios banko mes galime kelis kartus įkrauti ausines be prieigos prie elektros. Be to, dėkle yra įmontuotas ekranas, kuris informuoja mus apie mūsų dėklo įkrovimo lygį ir esamą mūsų ausinių įkrovimą. Be to, mūsų modelis turi antrą USB lizdą, per kurį galime prijungti įkrovimo laidą ir prireikus įkrauti telefoną.

 

Aukšta garso kokybė 

Sukurti reikliausiems vartotojams, jie suteiks jums patogumo naudotis treniruodamiesi sporto salėje, bėgiojant ar atliekant kitokią fizinę veiklą. Dėl modernaus dizaino ausinės užtikrina aukštą garso kokybę, pabrėžiant aukštus garso tonus.

Aukšta IPX7 atsparumo vandeniui klasė

Naudojimo patogumas bet kokiomis sąlygomis

Ausinių valdymas yra labai paprastas ir intuityvus naudojant ragelio mygtuką. Suderinamas su „iOS“, „Android“ ir „Windows Phone“ ir visais prietaisais su „bluetooth“.

 

Konvertavimo funkcija

- „ CVC8.0“ technologijoje įmontuotas triukšmą šalinantis mikrofonas leidžia mums skambinti labai geros kokybės skambučiais

- Be to, kiekvieną ausinę galima atskirai sujungti su kitu telefonu, kurio dėka gauname dvi skirtingas ausines

Prijungę ausines, jūsų telefonas rodo ausinių akumuliatoriaus būklę.

Rinkinį sudaro:

- trys poros guminių antgalių

- USB įkrovimo laidas

- instrukcija anglų kalba

- originali pakuotė

mp-L20101
37 Prekės

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.