Laisvų rankų įranga aptX24,65 €
Su mokesčiais Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Kiekis

 

Saugus atsiskaitymas

 

Greitas prekių pristatymas.

 

Nuolat turime apie 500 prekių

  • "Bluetooth 5.0" ausinės: "Bluetooth" laisvų rankų įranga bendrauja per "Bluetooth", mažos energijos suvartojimą, "Bluetooth" ausines su 16 valandų klausymo / pokalbio metu, 1,5 valandos greito mokesčio, 360 valandų budėjimo laiko ir 18 valandų muzikos klausymo. Greitas ir stabilus ryšys su 2 "Bluetooth" įrenginiais vienu metu.

  • CVC 8.0 Triukšmo mažinimas: "Dual Mic" optimizuoja jūsų balso, aiškios balso technologijos (CRC technologija) užtikrina triukšmo mažinimą. Triukšmo atšaukimas, skaidrus ir patogus, įsitikinkite, kad skambutis yra aiškus

  • Aptx HD technologija: išgirsti savo balsą aukščiausios kokybės. Žemas latentinis užtikrina, kad "Bluetooth" įrenginys gali perduoti garso realiu laiku. Mėgaukitės telefono skambučiais.

  • Patogus tinka: lankstus dizainas su 180 ° pasukamu ausies kabliu ir 270 ° pasukimu. Sveria tik 0,6 uncijos, turi tris neprivalomus ausų kištukus; maža, vidutinė ir didelė. Pasirinkite patogiausius ausų kištukus, kurie jums tinka geriausiai.

  • Lengva naudoti: atskira galia, nutildymas (patarimai: nutildymas palaikomas tik mobiliesiems telefonams, (nesuderinami su keliomis programomis). Ausinės gali dirbti su telefonu, tačiau nesuderinama su kai kuriomis programomis. Conambo palaiko 45 dieną Pinigų grąžinimo garantija ir 2 metų nemokama garantija. Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis

mp-MXD735
230 Prekės

Specifinė nuoroda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.